Kontakta oss. 

För allmänna frågor, ring växelnumret nedan eller skicka ett mail till vår orderinkorg så återkommer vi så snart som möjligt. Observera att vi sedan 2022 har två olika produktionsenheter i Stockholm, en i Västberga och en i Kungsängen.

Johan Svärdgren
VD

För information och frågor gällande offerter och teknik.

johan.svardgren@jsmaskin.se

Tel: 08-556 317 41
Mobil: 070-578 10 11

Tobias Svensson

Produktions- & kvalitetschef

För information och frågor gällande kvalitet, produktion och pågående leveranser.


tobias.svensson@jsmaskin.se

Mobil: 070-578 10 26

Rebecca Källstrand

Kvalitet & Miljö 



rebecca.kallstrand@jsmaskin.se


Mobil: 073-057 85 94

Marcus Källstrand
Platschef Kungsängen

För förfrågningar gällande skärande bearbetning. Övriga frågor Kungsängen.


marcus.kallstrand@jsmaskin.se

Mobil: 070 760 05 18

Kennet Birdal
Programmering & CAD

För ritningstekniska frågor

kennet.birdal@jsmaskin.se

Tel: 08-556 317 44

Jan Nyström

Orderregistrering



jan.nystrom@jsmaskin.se

Tel: 08-556 317 47

Tomi Häivälä
Orderregistrering


tomi.haivala@jsmaskin.se

Tel: 070-928 87 61


Johnny Eriksson 
Orderregistrering


johnny.eriksson@jsmaskin.se

Tel: 08-556 317 43

Marta Januszkiewicz 
Orderregistrering


marta.januszkiewicz@jsmaskin.se


Lager
Godsmottagning


lager@jsmaskin.se

Tel: 08-556 317 49

Leif Frykengård
Leverans


leif@jsmaskin.se

Tel: 070-266 45 67


Carina Norén 
Ekonomi

Extern konsult, för frågor rörande fakturor


carina.noren@jsmaskin.se